Hakkımızda


Başlarken1998 yılında inşaat işine başlayan KARAM YAPI. İnşaat Taahhüt vekomple dekorasyon inşaat adına her şeyi bünyesinde bulundurmaktadırMüşteri memnuniyetini kendine ilke edinen, gerçek başarının başarısızlık korkusunu yenmek bilincinden yola çıkan ve hedeflerini daima yükseltenfirmamız Avrupa standartlarında çalışmaktadır.'Biz bizimle iş yapanların kazandığı sürece kazanır,büyüdüğü sürece büyürüz' görüşünü savunan;sektöründe lider markalar ile çalışan ve taahhüt ettiği süre içerisinde iş teslimi yapan bir firmayız. Kaliteyi referans alan ve gücünü ekip çalışmasından alan firmamız uzman kadrosuyla zamanında iş teslimini kendisine misyon edinmiştir.Hizmet politikasını kalite olarak belirleyen, gücünü bilgi ve deneyim birikiminden alanKARAM YAPI. teknolojinin yeniliklerinden faydalanarak vizyonunuher zaman genişletmektedir.Asla yolumuzu kaybetmeden güvenilir adımlarla tam vaktinde amacımıza ulaşarak hedefler farklılık gösterse de her zaman aynı hassasiyet ile sektördeki güçlü yerimizi koruyarak gelişeceğiz.

ŞİRKETİMİZİN VİZYONU :

Kalitesi yüksek yaşanabilir mekanlar üreten, yüksek verimle dürüstçe çalışan, her geçen gün büyüyen, sektörde çalışan tüm firmalar tarafından güvenilen, her yönüyle şeffaf, kendine ait bir kültürü olan, gelişen teknolojiyi takip eden, başladığı işi en iyi şekilde bitiren, en iyiyi hedefleyen, yasalara karşı her türlü yükümlülüğünü yerine getiren, çevreye saygılı, her geçen gün daha fazla insana iş veren, sektörde isim yapmış bir firma olmaktır.

ŞİRKETİMİZİN MİSYONU :
Teknolojik yenilikleri , mimari yaratıcılığı ve çevreye saygıyı ön plana alarak mekanlar üretirken maliyetimizi kontrol altında tutarak , müşteri odaklı çalışmak , Dünya standartlarında binalar üretmek , İnşaat süreçlerini sürekli iyileştirmek , çalışanlarımızı sürekli eğitmek ve standartlara ve yasalara uygun mekanlar üretmek şirketimizin taahhütüdür.